Journal of Academic Union Association


TÜBİTAK 2221 Akademik İzinli (Sabbatical) Bilim İnsanı Destekleme Programı Kapsamında “Türleri ayırmak için olası bir taksonomik yöntem“ başlıklı çalışmaya katılım sağladı


24-05-2024 11:29

Başkanımız Doç. Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK, “TÜBİTAK 2221 Akademik İzinli (Sabbatical) Bilim İnsanı Destekleme Programı” kapsamında, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Salim Serkan GÜÇLÜ’nün yürütücülüğü, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve Yeni Zelanda School of Environmental and Animal Sciences, Unitec Institute of Technology’den Prof. Laith Abd Jalil Jawad’ın konuk olduğu “Chondrostoma ve Pseudophoxinus cinsi üyelerinin osteolojik özellikleri: Türleri ayırmak için olası bir taksonomik yöntem“ başlıklı çalışmaya katılım sağladı. Başkanımız Sn. DÖRTBUDAK "Uluslararası Su Ürünleri camiasında çalışmalarıyla tanınan Prof. Laith Abd Jalil Jawad ile daha önce de online olarak görüştüklerini ve ortak çalışmalar yaptıklarını ifade ederek yüz yüze tanışmak, yapılan workshop ile deneyimlerini paylaşmak ve yapılacak çalışmalara yönelik planların düzenlenmesi anlamında oldukça verimli bir çalışma olduğunu ifade etti. Sn. DÖRTBUDAK programın düzenlenmesinde katkı sağlayan Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi'ne ve Doç. Dr. Salim Serkan GÜÇLÜ’ye teşekkürlerini sundu.

Duyurular
MarFresh 2021 Sempozyumuna Sponsor Olduk
4. Uluslararası Gıda Tarım ve Veteriner Bilimleri Kongresi`ne Sponsor Olduk
7. GAP ZİRVESİ Kongrelerine Sponsor Olduk
BİOECO 2019 Sempozyumuna Sponsor Olduk


Tanıtım Videosu
HIZLI ERİŞİM LİNKLERİ

7. GAP ZİRVESİ KONGRELERİ
Web sayfasında bulunan materyallerin telif hakkı Akademik Birlik Derneği © 2019 aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz.