Journal of Academic Union Association


Prof.Dr.Ali UZUNKÖY`e açmış olduğu özel klinikte hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi


22-11-2023 00:16

Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK, Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Şevki ÇADIRCI, Yönetim Kurulu Üyeleri Doç. Dr. Akın YİĞİN, Doç. Dr. Hasan ÇİFTÇİ ve Dr. Muhammet Bahaeddin DÖRTBUDAK tarafından Prof.Dr.Ali UZUNKÖY'e açmış olduğu özel klinikte hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Dernek Başkanımız Sn. Dörtbudak ziyaretle ilgili olarak "Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Laparoskopik Cerrahi, Onkolojik Cerrahi, Meme ve Endokrin Cerrahisi olan Prof.Dr.Ali UZUNKÖY yaklaşık 28 yıldır Harran Üniversitesi Öğretim Üyesi olarak Şanlıurfa'da hizmet vermektedir. Özel klinik açarak hizmet alanını genişleten Sayın Uzunköy'e Şanlıurfamıza emeklerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim" dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Sn. Uzunköy teşekkür ederek Dernek çalışmalarına başarılar diledi.

Görüşme sonunda Dernek Başkanımız tarafından Hattat Urfalı Mahmut DÖRTBUDAK tarafından meşkedilen "Ve iza maridtu fe huve yeşfin" (Hastalandığım zaman, bana şifa veren O'dur) Şuara 80. ayet-i kerimesinin yer aldığı Hat tablosu hediye edildi.

Duyurular
MarFresh 2021 Sempozyumuna Sponsor Olduk
4. Uluslararası Gıda Tarım ve Veteriner Bilimleri Kongresi`ne Sponsor Olduk
7. GAP ZİRVESİ Kongrelerine Sponsor Olduk
BİOECO 2019 Sempozyumuna Sponsor Olduk


Tanıtım Videosu
HIZLI ERİŞİM LİNKLERİ

7. GAP ZİRVESİ KONGRELERİ
Web sayfasında bulunan materyallerin telif hakkı Akademik Birlik Derneği © 2019 aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz.