Journal of Academic Union Association


Dernek başkanımız Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK`tan akademisyen vekillerimiz Sayın Prof. Dr. Abdurrahim DUSAK ve Mehmet Ali CEVHERİ`ye  hayırlı olsun ziyareti


14-06-2023 00:35

Dernek başkanımız Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK akademisyen vekillerimiz Sayın Prof. Dr. Abdurrahim DUSAK ve Mehmet Ali CEVHERİ'ye  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ziyaretin yanısıra başkanımız tarafından üniversite ve akademisyenlere yönelik sorun ve ihtiyaçların dile getirildiği görüşmede; 

- Şanlıurfa'ya 2. Devlet üniversitesinin kurulması, 

- Özel üniversite kurulabilmesi için şartların kolaylaştırılması ve girişimcilerin teşvik edilmesi, 

- Osmanbey kampüsü yakınlarına uydu kent kurulumu sağlanarak öğrenci ve akademisyenler için yeni yaşam alanlarının oluşturulması konuları dile getirildi.  

Sayın vekillerimiz konulara olumlu yaklaşarak, çözüm odaklı çalışma noktasında gayet göstereceklerini ifade ettiler. 

Dernek Başkanımız Sayın vekillerimize kabulleri ve konukseverlikleri için teşekkür ederek, Şehir ve Üniversite alanında yapacakları çalışmalarda başarılar diledi. 

Dernek ve üyeleri ile şehrimiz ve üniversitemiz adına yapılması gereken her türlü çalışma ve projede elini taşın altına koymaya hazır olduklarını ifade eden başkanımız Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK  görüşmenin sonunda vekillerimize "Kutsal Şehrin, Kutsal Gölü" isimli kitabını imzalayarak sundu.

Duyurular
MarFresh 2021 Sempozyumuna Sponsor Olduk
4. Uluslararası Gıda Tarım ve Veteriner Bilimleri Kongresi`ne Sponsor Olduk
7. GAP ZİRVESİ Kongrelerine Sponsor Olduk
BİOECO 2019 Sempozyumuna Sponsor Olduk


Tanıtım Videosu
HIZLI ERİŞİM LİNKLERİ

7. GAP ZİRVESİ KONGRELERİ
Web sayfasında bulunan materyallerin telif hakkı Akademik Birlik Derneği © 2019 aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz.