Journal of Academic Union Association


Harran Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu`na makamında ziyaret


09-06-2023 00:43

Akademik Birlik Derneği Başkanı Dr. Muhammed Yaşar Dörtbudak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Harran Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu'nu makamında ziyaret etti. 

Akademik Birlik Derneği Üyeleri Harran Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Dörtbudak, derneğin kuruluş amaçlarından, gerçekleştirmeyi planladıkları faaliyetlerinden ve hizmet alanlarından bahsederek bölgemiz, ülkemiz ve insanlık adına bilimsel faaliyetler çerçevesinde gerçekleştirmeyi düşündükleri çalışmalarda her zaman Üniversitemizle işbirliği içinde olma arzusunda olduklarını belirtti. 

Derneğimiz hakkında bilgi verip, görüş alışverişinde bulunduk 

Akademik alanda gayret gösteren ve toplum yararına hizmet etmek isteyen akademisyenleri bir çatı altında toplamayı hedeflediklerini belirten Akademik Birlik Derneği Başkanı Muhammed Yaşar Dörtbudak, “Üyelerimizle özelde bulunduğumuz bölge, genelde ise ülkemiz ve insanlık adına bilimsel faaliyetler çerçevesinde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz çalışmalarda her zaman Üniversitemizle işbirliği içinde olma arzumuzu değerli Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu ile paylaştık. Kendisine derneğimiz hakkında bilgi verip, görüş alışverişinde bulunduk. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Rektörümüze teşekkür ediyoruz” dedi. 

Kendilerinin her zaman destekçisi olacağız 

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Faydalı çalışmalara ve projelere imza atacaklarını düşündüğüm Akademik Birlik Derneği yöneticilerine ve üyelerine başarılar diliyorum. Bizleri ziyaret ederek mutlu ettiler. Kendilerinin her zaman destekçisi olacağız. Bu ziyaret vesilesi ile tüm akademisyenlerimize başarılar diliyorum” dedi.
Dernek Başkanı Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK ve dernek üyesi Doç. Dr. Hasan ÇİFTÇİ Rektör Mehmet Tahir Güllüoğlu'na kitaplarını hediye ettiler.

Duyurular
MarFresh 2021 Sempozyumuna Sponsor Olduk
4. Uluslararası Gıda Tarım ve Veteriner Bilimleri Kongresi`ne Sponsor Olduk
7. GAP ZİRVESİ Kongrelerine Sponsor Olduk
BİOECO 2019 Sempozyumuna Sponsor Olduk


Tanıtım Videosu
HIZLI ERİŞİM LİNKLERİ

7. GAP ZİRVESİ KONGRELERİ
Web sayfasında bulunan materyallerin telif hakkı Akademik Birlik Derneği © 2019 aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz.