Journal of Academic Union Association


"Akademik Söyleşi" etkinliğimize bu hafta konuk olarak Harran Üniversitesi Hocalarımızdan Sayın Profesör Dr. Fatih DENİZ katıldı.


21-10-2022 21:04

Derneğimiz tarafından düzenlenen "Akademik Söyleşi" etkinliğimizin bu haftaki konuğu Harran Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Profesör Dr. Fatih DENİZ idi. Düzenlenen etkinlikte hocamız fen bilimlerinde akademik çalışma ve yöntemleri konularına değindi. Dernek üyelerimizin akademik çalışmaları hakkında bilgi alan Sn. Deniz akademisyenlerin yaptıkları çalışmaların yaşadığımız çevreye yansıması gerektiğine vurgu yaparak STK ve benzeri faaliyetlerin önemine değindi. Derneğimizle ortaklaşa yapılabilecek bilimsel çalışmalar konusunda fikir alışverişi ile tamamlanan etkinliğin sonunda dernek başkanımız Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK, Urfalı Hattat Mahmut DÖRTBUDAK tarafından yazılan hat tablosunu Sn. Fatih DENİZ hocamıza hediye ederek etkinliğimize katıldığı ve derneğimizi ziyaret ettiği için teşekkür etti.

 

Duyurular
MarFresh 2021 Sempozyumuna Sponsor Olduk
4. Uluslararası Gıda Tarım ve Veteriner Bilimleri Kongresi`ne Sponsor Olduk
7. GAP ZİRVESİ Kongrelerine Sponsor Olduk
BİOECO 2019 Sempozyumuna Sponsor Olduk


Tanıtım Videosu
HIZLI ERİŞİM LİNKLERİ

7. GAP ZİRVESİ KONGRELERİ
Web sayfasında bulunan materyallerin telif hakkı Akademik Birlik Derneği © 2019 aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz.