Şanlıurfa`nın bütün alanlarda kalkınması ve geleceğine katkı yapılması amacıyla “ Ortak Akılla Yarınlara” sloganıyla Şanlıurfa Çalıştayı gerçekleştirildi


08-09-2022 13:14

Şanlıurfa'nın bütün alanlarda kalkınması ve geleceğine katkı yapması amacıyla “ Ortak Akılla Yarınlara” sloganıyla Şanlıurfa Çalıştayı gerçekleştirildi.


Şehrin yol haritasının belirleneceği çalıştaya Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Faruk Bayuk, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Zemzem Gülünder Açanal, Halil Özcan, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, ilçe Belediye Başkanları, kaymakamlar, vali yardımcıları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Eğitim-Öğretim ve Gençlik, Kültür-Sanat-Turizm, Sağlık ve Sosyal Politikalar, Ekonomik Kalkınma ve Gelişme, Altyapı ve Çevre Gelişimi olmak üzere 5 ana başlık etrafında gerçekleştirilen çalıştaya 250 temsilci ile 40 moderatör katıldı.

Dernek Başkanımız Dr. Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK, Başkan yardımcımız Dr. Mehmet Şevki ÇADIRCI ve dernek üyemiz Dr. Ali CULHA çalıştaya katılarak katkıda bulundular.

 

Duyurular
MarFresh 2021 Sempozyumuna Sponsor Olduk
4. Uluslararası Gıda Tarım ve Veteriner Bilimleri Kongresi`ne Sponsor Olduk
7. GAP ZİRVESİ Kongrelerine Sponsor Olduk
BİOECO 2019 Sempozyumuna Sponsor Olduk


Tanıtım Videosu
HIZLI ERİŞİM LİNKLERİ

7. GAP ZİRVESİ KONGRELERİ
Web sayfasında bulunan materyallerin telif hakkı Akademik Birlik Derneği © 2019 aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz.